Kamila Sandzewicz

Doradca podatkowy, Prezes Zarządu |

ksandzewicz [a] axontax [d] pl

Kamila Sandzewicz

Menadżer aktywnie zarządzający projektami. Wpisana na listę doradców podatkowych w Mazowieckim Oddziale Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

W codziennej praktyce zajmuje się bieżącym doradztwem na rzecz przedsiębiorców w szerokim spektrum tematycznym. Specjalizuje się w sprawach z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku od towarów i usług. Obsługuje przede wszystkim klientów z branży nieruchomościowej i finansowej, w tym spółki giełdowe. Posiada na swoim koncie liczne sukcesy w postępowaniach o wydanie interpretacji indywidualnej prawa podatkowego, skutecznie reprezentuje klientów również w innych postępowaniach podatkowych i kontrolnych, a także przed sądami administracyjnymi.

Prowadzi działalność szkoleniową w zakresie prawa podatkowego. Realizowała serię szkoleń z podstaw prawa podatkowego dla przedsiębiorców oraz szkolenia wewnętrzne dla klientów.

Ma na swoim koncie szereg sukcesów w zakresie ubiegania się o dofinansowanie z funduszy unijnych, przede wszystkim w zakresie projektów szkoleniowych. W przeszłości zaangażowana była w merytoryczną i formalnoprawną realizację dofinansowanych projektów, posiada więc dogłębną wiedzę praktyczną w zakresie pozyskiwania i rozliczania dofinansowania.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim. Z Axon Tax współpracuje od 2010 roku.