O nas

Axon Tax oferuje Klientom kompleksową obsługę podatkową, rozwiązując wszystkie problemy na jakie napotykają każdego dnia prowadząc działalność i płacąc podatki. W poszanowaniu obowiązujących przepisów pomagamy w dążeniu do osiągnięcia jak największych oszczędności podatkowych. Wspieramy Klientów także w kompleksowej obsłudze korporacyjnej oraz pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych.

Podatki to jeden z najbardziej skomplikowanych i nieprzejrzystych działów prawa i zarazem jeden z najważniejszych obszarów zainteresowania naszych Klientów.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę podatkową, rozwiązując wszystkie problemy na jakie napotykają każdego dnia prowadząc działalność i płacąc podatki. W poszanowaniu obowiązujących przepisów wspieramy naszych Klientów w dążeniu do osiągnięcia jak największych oszczędności podatkowych.

W ramach naszej działalności przygotowujemy opinie i rekomendacje postępowania. Przeprowadzamy przeglądy poprawności prowadzonych rozliczeń podatkowych i szukamy obszarów optymalizacji podatkowej. Wspieramy przedsiębiorców przy zawieraniu najbardziej skomplikowanych umów, przy przekształceniach i restrukturyzacjach. Reprezentujemy ich interesy przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi walcząc o sprawiedliwe rozstrzygnięcia.

W toku codziennej działalności staramy się odkrywać potrzeby naszych Klientów i świadczyć im praktyczną pomoc. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie na trudnym rynku usług doradztwa podatkowego.

Wychodzimy z założenia, że usługi prawno-podatkowe powinny być wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy przy tym o indywidualnym podejściu do każdego Klienta. Jesteśmy przekonani, że dopiero pełne zaangażowanie oraz zrozumienie i zapoznanie się z potrzebami Klienta gwarantuje sukces i zadowolenie Klienta.

Naszym atutem jest nasz zespół

Wiele lat praktyki nauczyło nas, że doradztwo to nie sama marka, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. To dzięki ich pasji, zaangażowaniu i inwencji możecie Państwo otrzymać usługi najwyższej jakości.

Wykorzystujemy gruntowne wykształcenie

Trzon zespołu naszych doradców stanowią doświadczeni prawnicy posiadający jednocześnie wykształcenie ekonomiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie prawidłowo zrozumieć ekonomiczną treść Państwa działalności i poprawnie zinterpretować ją osiągając założone przez Państwa cele.

Dzielimy się różnorodnym doświadczeniem

Nasi doradcy w trakcie swojej dotychczasowej praktyki doradzali zarówno wielkim instytucjom finansowym, spółkom giełdowym jak i rodzimym polskim przedsiębiorstwom. Nasze doświadczenie obejmuje wiele branż i sektorów m.in.: budownictwo i infrastruktura, edukacja, media i komunikacja, handel, nieruchomości, nowe technologie, produkcja przemysłowa, rynki kapitałowe, sektor farmaceutyczny, transport i komunikacja, usługi finansowe.

Poznajemy otoczenie naszych Klientów

Uważamy, iż u podstaw efektywnego doradztwa leży przede wszystkim zrozumienie stanu faktycznego. Wiemy, że to nasi klienci posiadają największą wiedzę o prowadzonym przez nich biznesie – dlatego zawsze to od nich staramy się dowiedzieć jak najwięcej o praktycznych aspektach ich działalności. Dzięki temu nasze porady są konkretne, praktyczne i trafne.

Ciągle inwestujemy w rozwój

Wierzymy, że dobry doradca zawsze jest o krok przed zmianami, potrafi zawczasu identyfikować problemy i w żadnym wypadku nie dopuszczać do ich eskalacji. Dlatego opracowaliśmy system zarządzania wiedzą oferujący nam pewność bieżącego przyswajania zmian w dziedzinach, w których działamy.

Stawiamy na dobre pomysły i innowacyjne myślenie

Ufamy swojemu doświadczeniu, ale nie chcemy popadać w schematy. Praktyka doradców nauczyła nas, iż często jedynie niestandardowe myślenie i stawianie na innowacyjne podejście daje wymierne rezultaty. W przeciwieństwie do innych firm nasi doradcy zawsze wymieniają się wypracowanym know-how. W wielu przypadkach zaproponowane rozwiązanie jest wynikiem „burzy mózgów”, w której uczestniczą specjaliści z wielu dziedzin.